To my - ekipa Hej Dzidzi!

Jesteśmy (my, to znaczy Paulina i Jakub) rodzicami malutkiej Marceliny. Na co dzień zajmujemy się grafiką, ale odkąd na świecie pojawiła się nasza córka, zafascynował nas świat dziecięcych produktów. Nie spodziewaliśmy się, jakim wyzwaniem dla młodych rodziców, jest wybór takich, które nie tylko będą bezpieczne dla dziecka, ale także wygodne w użytkowaniu dla nas, a przy tym całkiem nieźle zaprojektowane. Kiedy więc już zagłębiliśmy się w zakamarki sklepów z produktami dla najmłodszych i przetestowaliśmy całe mnóstwo z nich, postanowiliśmy w ramach dodatkowego zajęcia założyć bloga Hej Dzidzia.

Piszemy o produktach dla dzieci, które mogą się Wam spodobać

W naszych wpisach staramy się być konkretni i unikamy zamieszczania w nich zbyt dużo prywaty. W końcu wiemy, że trafiliście tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi na jedno z wielu nurtujących Was pytań, np.: jak mam wybrać odpowiedni wózek, skoro na rynku są setki modeli? Nie martwcie się, pomożemy. Mało tego, dorzucimy też informacje o tym, w jaki sposób dobrać do tej spacerówki lub gondoli (a może tak 2 w 1? :)) całkiem pojemną i dobrze wyglądającą torbę dla mamy i taty, a także akcesoria do niej. Podpowiemy, czego spodziewać się w okresie ząbkowania lub zasugerujemy kilka rozwiązań na czas odpieluchowania.

Staramy się podchodzić do rodzicielstwa na luzie, ale jednocześnie wiemy, że wiedza i rozsądek pozwolą nam zapewnić naszej córce bezpieczne dzieciństwo. Chcemy, żeby Wasze dzieci także mogły się nim cieszyć. Jeśli jesteście zainteresowani – zapraszamy! Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj inspiracje dotyczące tego, co kupować, a przy okazji jak ciekawie spędzać czas z pociechami.

Miłego czytania!
Paulina i Jakub