Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Monza Nova IS 2017 - racing red

480,00 zł

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Monza Nova IS 2017 - racing red

Ilość

  • Każdy oferowany produkt jest nowy posiadający gwarancję producenta Każdy oferowany produkt jest nowy posiadający gwarancję producenta
  • Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka
  • 30 dni prawo zwrotu bez podania przyczyny 30 dni prawo zwrotu bez podania przyczyny

FOTELIK SAMOCHODOWY 9-36 kg

MONZA NOVA IS

KOLORYSTYKA 2017

Fotelik Monza Nova IS dzięki dedykowany jest dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (9-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Nowy RECARO Monza Nova IS z osłoną biodrową to idealny fotelik Grupy ECE I (9-18 kg). Używany bez osłony biodrowej automatycznie staje się fotelikiem klasy ECE II/III (15-36 kg). Zaspokaja zapotrzebowanie na fotelik przez cały okres po zakończeniu używania nosidełka, zapewniając zawsze maksymalny poziom bezpieczeństwa.

RECARO Monza IS obejmuje swoim zakresem 3 grupy wagowe:

    I- 9-18kg

    II- 15-25kg

    III- 22-36kg

Zastosowanie innowacyjnej osłony biodrowej z materiałów o wysokim stopniu absorpcji energii uderzenia oraz poduszki rozkładające równomiernie obciążenie, wypełnienia z pianki absorbującej energię uderzenia, w szczególności w obrębie głowy i bioder stawiają go w czołówce najbezpieczniejszych fotelików w tej kategorii wagowej. Szkielet konstrukcyjny fotelika posiada liczne kanały wentylacyje absorbujące energię wypadku. Wszystko to ogeanicza niebezpieczeństwo obrażeń dziecka. Stałe podłokietniki zapewniają trwałe boczne trzymanie oraz ochronę biodra. Zagłówek fotelika Monzy Nova IS zapewnia regulację głębokości pozwalającą ustawić bezpieczną pozycję do spania zachowującą głowę dziecka w strefie ochronnej.

Konstruktorzy RECARO nie zapomnieli również o komforcie i wygodzie: system wewnętrznych kanałów wentylacyjnych, przyjemne w dotyku i oddychające tapicerki oraz system głośników wbudowany w zagłówek, do którego można podłączyć odtwarzacz MP3 zapewnią komfort, wygodę i z pewnością umilą dziecku nawet najdłuższą podróż.

Wyposażona w uchwyty Seatfix RECARO Monza Nova IS to fotelik który można zamontować do punktów mocowania Isofix w samochodzie co wpływa na podniesienie bezpieczeństwa. Mocowanie fotelika do Isofix powoduje, że przy uderzeniach bocznych pasy samochodowe trzypunktowe którymi przypięte jest dziecko absorbują jedynie ciężar dziecka bez konieczności przenoszenia ciężaru fotelika.

RECARO Monza Nova IS to najnowsza technologia i najwyższej jakości materiały.

Monza Nova IS może być stosowana w samochodach bez mocowań Isofix po wcześniejszym wsunięciu zaczepów Seatfix w foteliku.

BEZPIECZEŃSTWO

osłona biodrowa dla Grupy ECE I (9-18 kg)

doskonała ochrona boczna dzięki systemowi ASP

fotelik wykonany z materiałów absorbujących energię

podwójna ochrona boczna główki dla mniejszych dzieci

zamontowane prowadnice na pas barkowy i biodrowy wymuszają prawidłowy przebieg pasa samochodowego na dziecku w foteliku

KOMFORT

prosty sposób montażu w samochodzie dzięki ISOFIX

wygodna osłona biodrowa dla Grupy ECE I (9-18 kg) pełniona ca rolę półki

Monza obszyta została wysokiej jakości materiałami wzbogaconymi o funkcje ”oddychania” i sportowy wygląd

wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka praktyczna miarka ze wzrostem dziecka na zagłówku informująca jak wysoko powinien być ustawiony zagłówek względem wzrostu dziecka

możliwość zamocowania dodatkowego podnóżka aby nóżki dziecka nie wisiały w powietrzu

wbudowane głośniki w zagłówku i możliwość podłączenia mp3 lub I-poda umilą czas w podróży dziecku

elastyczna pianka w siedzisku zapewnia wygodę nawet podczas najdłuższych tras

innowacyjna poduszka powietrzna zamocowana w zagłówku pozwala dostosować ułożenie główki dziecka w foteliku

doskonały system cyrkulacji powietrza wbudowany w skorupę fotelika i oddychająca tapicerka zapewniają wysoki komfort

TAPICERKA

Wysokiej jakości, tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

PARAMETRY (cm)

Długość: 45

Szerokość: 54

Wysokość: 67-81

Waga: 7,7 kg

253