Polityka prywatności sklepu www.pegra.pl określa zasady wykorzystywania, gromadzenia i przetwarzania danych osobowych pozyskany przez sklep internetowy www.pegra.plktórego właścicielem jest firma ECOBRIT SP Z O O z siedzibą w Gibach

Dokładamy wszelkich starań aby zabezpieczyć i ochronić Twoje dane osobowe przed działaniem osób trzecich.
Dane osobowe pobierane są przez w celu prowadzenia sklepu internetowego, w szczególności:

  • optymalizacji serwisu do potrzeb klientów,

  • rejestracji konta użytkownika oraz logowania do konta,

  • realizacji zamówień oraz rezerwacji złożonych za pośrednictwem sklepu,

  • zawarcia umowy sprzedaży produktów oraz do obsługi reklamacji,

  • przesyłania na podany adres poczty elektronicznej informacji o statusie zamówienia oraz rezerwacji, oraz zamówionego biuletynu informacyjnego (newsletter).

Dane klientów jakie są niezbędne do realizacji zamówienia lub rezerwacji w sklepie internetowym, dane są wykorzystywane również w procesie rejestracji:

  1. imię oraz nazwisko,

  2. adres zamieszkania,

  3. adres do wysyłki towaru,

  4. adres e-mail,

  5. telefon kontaktowy,

Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga zgody Klienta. Jeżeli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego (newsletter), adres e-mail Klienta będzie wykorzystywany w celach marketingowych sklepu www.chytru.com

W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza kontaktowego lub przesyłając informacje na adres kontakt@pegra.pl.
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133 z dnia 29.08.1997r.) zapewniamy zalogowanym użytkownikom serwisu możliwość wglądu do swoich danych osobowych oraz ich edycję. Zmiany można wprowadzać po zalogowaniu się na stronie www.pegra.pl.

Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane oraz przetwarzane zgodnie z wymogami prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133 z dnia 29.08.1997r.).